Viura, Chardonnay.
Faustino V Blanco is een expressieve en elegante witte wijn met tonen van exotisch fruit, grapefruit, bloemen, kruiden en een hint honing. De zuren zijn fris, maar mild en houden de wijn levendig.
Uitstekend te combineren met gegrilde vis, paella, kip, salades, tapas, maar ook als aperitief. Kan het beste geserveerd worden op 8°-10°C.
Bodega Faustino is een specialist onder de wijnmakers, Bodega Faustino produceert wijn met liefde en is een grote verschijning in de (Spaanse)wijnwereld met vele soorten wijnen van topkwaliteit. De eerste Spaanse wijnen van het Rioja wijnhuis werden meer dan 150 jaar geleden (1861) geproduceerd in het familiebedrijf . Noodgedwongen moest Bodegas Faustino door haar succesvolle groei snel uitbreiden met meer wijngaarden, wijnvaten en wijnkelders. Bodega Faustino heeft meer dan 800 hectare wijngaard en stuurt het gehele productieproces zelf aan. De wijngaarden zijn gelegen op toplocaties in Rioja.
Kwaliteit |
---|
droog maar lekker , het huis bied topwijn
Kwaliteit |
---|
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Kwaliteit |
---|
Faustino is mijn favoriete wijnmerk
Kwaliteit |
---|
Tafelwijntje.......................